fbpx

Pomóż nam prowadzić kanał Podróżovanie! 

Gdy w maju 2018 roku zaczynaliśmy naszą wyprawę, nie przypuszczaliśmy, że wyjdzie z tego tyle dobra. Dzięki relacjonowaniu podróży we vlogach na kanale YouTube mogliśmy wspólnie z naszymi widzami odkrywać nowe kraje, miejsca i regiony. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie finansowe Patronów oraz darczyńców. Dzięki ich wpłatom mogliśmy zlecić montaż Aleksandrowi, który poświęca wiele godzin swojego życia na połączenie tego, co nakręcimy, dodanie muzyki oraz sprawia by przyjemnie się oglądało filmy z przygodami Kasi i Łukasza. Gdyby nie Aleksander i jego praca oraz wielki talent już dawno kanał PodróżoVanie przestałby istnieć. Dlatego prosimy Was o wsparcie! Żebyśmy mogli dalej działać na YouTube, musimy mieć za co zapłacić za montaż.

Dobrowalnych wpłat można dokonywać poprzez nasz profil na Patronite, PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe w PLN, GBP lub EUR.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę. ❤️

Dziękujemy!

Kasia i Łukasz

 

KONTO BANKOWE 

Wpłaty w PLN:  Łukasz Gawlas 
PL67 2490 0005 0000 4100 8734 4667 
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Wpłaty w EURO: Łukasz Gawlas
PL93 2490 0005 0000 4000 8572 1438
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Wpłaty w FUNTACH: Łukasz Gawlas 
Sort code: 11-04-30 Account: 11669366

PRZYWILEJE – grupa na facebooku 

WSZYSCY darczyńcy zaproszeni zostaną do specjalnej grupy na Facebooku, gdzie publikujemy premierowe odcinki, dzielimy się ciekawostkami, zdjęciami oraz linkami do ciekawych materiałów o Van Lifie.

P.S. Osoby, które wpłacają przez przelew bankowy proszone są o wysłanie do nas e-maila na adres podrozovanie@gmail.com z imieniem wpłacającego i dopiskiem “GRUPA FB” lub podanie swojego adresu e-mail w tytule przelewu – w odpowiedzi podeślemy zaproszenie do grupy.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial