Pomóż nam rozwinąć kanał Podróżovanie! 

Bardzo chcemy rozwijać nasz kanał PodróżoVanie i dzielić naszą przygodę z Van Lifem z jak największą liczbą osób. Jednak z uwagi na brak stałego źródła dochodów jest to znacznie utrudnione.

Kręcenie vlogów rozpoczęliśmy od zakupu kamery Canon G5X. Jest to nie za drogi, mały aparat, który robi bardzo ładne ujęcia. Zdecydowaliśmy, że zainwestujemy właśnie w ten sprzęt i zobaczymy jak się to vlogowanie na YouTube rozwinie. W niedługim czasie od startu kanału zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni ilością wyświetleń, subskrypcji, komentarzy i wiadomości od naszych widzów. Dzięki kręceniu naszej wyprawy możemy dzielić się pięknem otaczającego nas świata i przygodami z dziesiątkami tysięcy widzów. Niektóre filmy oglądało ponad pół miliona widzów! Nie przenosi się to jednak na przychody z reklam na YouTube. Nie mamy żadnych sponsorów, ani nie sprzedajemy powierzchni reklamowych bo chcemy być niezależni.

Na chwilę obecną potrzebujemy kupić nową kamerę, mikrofon i statyw. Sprawa jest trochę pilna, bo nasz malutki Canon zaczyna płatać figle i traci ostrość podczas robienia wideo. Dodatkowo wiatr utrudnia nam opowiadanie ciekawostek podczas zwiedzania (słychać tylko szum) i dlatego zwracamy się do Was o pomoc.

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

 

Dobrowalnych wpłat można dokonywać poprzez nasz profil na Patronite, PayPal lub bezpośrednio na konto bankowe w PLN lub EUR.

KONTO BANKOWE

Wpłaty w złotówkach (PLN)

Katarzyna Gawlas

IBAN: PL62 2490 1044 0000 4200 4465 6162

Alior Bank T-Mobile

SWIFT/ BIC: ALBPPLPW

________________________

Wpłaty w EURO:

Łukasz Gawlas

PL79 2490 1057 0000 9902 1450 3719

Kod BIC/SWIFT ALBPPLPW

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial