fbpx

Jak słuchać audiobooka pobranego na dysk?

W tym artykule podpowiemy Ci jak można łatwo i wygodnie słuchać zakupionych u nas audiobooków.

Link do pobrania audiobooków otrzymasz w wiadomości e-mail od razu po zakupie w naszym sklepie sklep.podrozovanie.pl Pliki na telefon wgrasz przy pomocy kabla lub możesz pobrać bezpośrednio na telefon.

Słuchanie na telefonie

Android

Jeśli chcesz słuchać na telefonie z oprogramowaniem Android to najprościej jest pobrać i zainstalować bezpłatną aplikację Voice Audiobook Player ze sklepu Google. Link tutaj: https://bit.ly/3yyIs5v a następnie wgrać pobrane pliki z audiobookiem za pomocą kabla z komputera na komórkę lub pobrać bezpośrednio na telefon.

Aplikacja Voice Audiobook Player jest prosta i w pełni darmowa, ma przejrzysty i przyjemny dla oka interfejs. Wystarczy dodać folder z audiobookami, by wyświetliły się one w programie. Jest możliwość zmiany szybkości odtwarzania audiobooków. Program zapamiętuje, w którym miejscu skończyliśmy. Pozwala także na wstrzymanie odtwarzania po określonym czasie.

iPhone iOS

Użytkownicy telefonów Apple mogą użyć aplikacji BookPlayer do pobrania w AppStore lub klikając tutaj.

Słuchanie w samochodzie

Podczas jazdy można słuchać na kilka sposobów. Najprościej zgrać pliki na pendrive i włożyć do radia jeśli masz port USB.  

Druga opcja to pobranie na telefon i odtwarzanie poprzez Bluetooth. Tu konieczna będzie dodatkowa aplikacja, o której piszemy wyżej.  

Słuchanie na komputerze i laptopie

Ta opcja jest najprostsza. Wystarczy pobrać pliki z audiobookiem na dysk i przy pomocy dowolnego odtwarzacza plików muzycznych włączyć słuchanie. W zależności od oprogramowania można też pobrać bezpłatną aplikację. Dla Windowsa są to: WorkAudioBook, MusicBee lub Audiobook Player do pobrania tutaj.

Więcej podobnych aplikacji możesz znaleźć w tym artykule: Top 5 darmowych odtwarzaczy audiobooków dla systemu Windows 10 2022

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial