fbpx

WSPÓŁPRACA Z PODRÓŻOVANIEM

PodróżoVanie to kanał tworzony przez małżeństwo – Kasię i Łukasza, którzy porzucili pracę w międzynarodowych korporacjach, by realizować swoje marzenia o podróżach i wolności. Żyją na pełen etat w stylu van life przemierzając Europę i mieszkając we własnoręcznie zbudowanym campervanie. Kasia i Łukasz spełniają nie tylko swoje marzenia – dzięki ich fantastycznemu vlogowi ogromna liczba widzów przemierza razem z nimi odległe zakątki naszego pięknego kontynentu. Filmy z ich podróży mają już ponad 22 miliony wyświetleń! Dzięki naturalnemu podejściu do filmowania i tworzenia vloga bardzo szybko można poczuć sympatię do twórców, o czym świadczy rekordowo szybko rosnąca liczba subskrypcji.

 

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

kontakt@podrozovanie.pl

 

KTO OGLĄDA KANAŁ PODRÓŻOVANIE Kanał kierowany jest do osób dorosłych, ale tak naprawdę może być oglądany całymi rodzinami. Główną widownię stanowią mężczyźni, pasjonujący się motoryzacją, budownictwem, kamperami i karawaningiem. Oprócz nich społeczność wokół Kasi i Łukasza tworzą miłośnicy podróży, życia w drodze, nieszablonowego myślenia oraz osoby otwarte na rozmowy o duchowości. PodróżoVanie promuje życie zgodnie z własnymi marzeniami, dlatego każdy, kto w życiu kieruje się głosem serca, znajdzie coś dla siebie w ich filmikach.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE poradnik „Jak zbudować kampera?” seria Polskie Vany Van Tour oraz vlogi z podróży po Europie

CZĘSTOTLIWOŚĆ DODAWANIA NOWYCH TREŚCI – nowe vlogi z podróży dodawane są w każdą niedzielę rano.   

YOUTUBERZY DLA MAREK Kanał idealny do promowania sprzętu, gadżetów i odzieży turystycznej, wyposażenia i sprzętu związanego z kamperami, caravaningiem i survivalem oraz wyposażenia samochodowego. Chętnie promowane będą również produkty lifestylowe. PodróżoVanie z przyjemnością nawiąże współprace z agencjami i organizacjami turystycznymi, by promować dany kraj, region czy obszar turystyczny. Uwaga! NIE PROMUJEMY ALKOHOLU ANI BANKÓW – prosimy nie przysyłać ofert dotyczących tych dwóch branż. 

DODATKOWE INFO Kanał PodróżoVanie, prowadzony przez Kasię i Łukasza, cieszy się bardzo ciepłym i naturalnym wizerunkiem, a komentarze pozbawione są tzw. hejtu, wulgaryzmów i nienawiści.

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

kontakt@podrozovanie.pl

PodróżoVanie w mediach:

Nagroda na Gali Twórców 2021

Otrzymaliśmy nagrodę Twórcy Roku w kategorii Podróże podczas Gali Twórców organizowanej w ramach konferencji Live Influencers Wrocław. 

Zaufali nam już m.in.:

Masz pomysł na wspólną kampanię? Napisz do nas!

kontakt@podrozovanie.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial