fbpx

WSPÓŁPRACA Z PODRÓŻOVANIEM

Jest to kanał tworzony przez małżeństwo – Kasię i Łukasza, którzy porzucili pracę w międzynarodowych korporacjach, by realizować swoje marzenia o podróżach i wolności. Jest to pierwsza polska para, która żyje na pełen etat w stylu van life przemierzając Europę i mieszkając we własnoręcznie zbudowanym campervanie. Kasia i Łukasz spełniają nie tylko swoje marzenia – dzięki ich fantastycznemu vlogowi ogromna liczba widzów przemierza razem z nimi odległe zakątki naszego pięknego kontynentu. Dzięki naturalnemu podejściu do filmowania i tworzenia vloga bardzo szybko można poczuć sympatię do twórców, o czym świadczy rekordowo szybko rosnąca liczba subskrypcji.

 

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

wspolpraca@podrozovanie.pl

 

KTO OGLĄDA KANAŁ PODRÓŻOVANIE Kanał kierowany jest do osób dorosłych, ale tak naprawdę może być oglądany całymi rodzinami. Główną widownię stanowią mężczyźni, pasjonujący się kamperami i karawaningiem. Oprócz nich społeczność wokół Kasi i Łukasza tworzą miłośnicy podróży, życia w drodze, nieszablonowego myślenia oraz osoby otwarte na rozmowy o duchowości. PodróżoVanie promuje życie zgodnie z własnymi marzeniami, dlatego każdy, kto w życiu kieruje się głosem serca, znajdzie coś dla siebie w ich filmikach.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE poradnik „Jak zbudować kampera?” oraz vlogi z podróży po Europie

CZĘSTOTLIWOŚĆ DODAWANIA NOWYCH TREŚCI – nowe vlogi z podróży dodawane są dwa razy w tygodniu – w każdą środę oraz niedzielę na YouTube.  

YOUTUBERZY DLA MAREK Kanał idealny do promowania sprzętu, gadżetów i odzieży turystycznej, wyposażenia i sprzętu związanego z kamperami, caravaningiem i survivalem oraz wyposażenia samochodowego. Chętnie promowane będą również produkty lifestylowe. PodróżoVanie z przyjemnością nawiąże współprace z agencjami i organizacjami turystycznymi, by promować dany kraj, region czy obszar turystyczny.

DODATKOWE INFO Kanał PodróżoVanie, prowadzony przez Kasię i Łukasza, cieszy się bardzo ciepłym i naturalnym wizerunkiem, a komentarze pozbawione są tzw. hejtu, wulgaryzmów i nienawiści.

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

kontakt@podrozovanie.pl

PodróżoVanie w mediach:

Zaufali nam już m.in.:

Masz pomysł na wspólną kampanię? Napisz do nas!

kontakt@podrozovanie.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial