fbpx

WSPÓŁPRACA Z PODRÓŻOVANIEM

Trochę o nas w liczbach:
✌ Od ponad 6 lat mieszkamy na pełen etat w vanie.
✌ Zbudowaliśmy własnoręcznie 2 kampery.
✌ Prowadzimy największy polskojęzyczny kanał na YouTube o tematyce karawaningowo-vanlife’owej, który subskrybuje ponad 150 tys. osób.
✌ Mamy zaangażowaną, wierną społeczność na YouTube – nasze filmy z podróży mają już prawie 27 milionów wyświetleń – oraz w innych kanałach socialmediowych.
✌ Dostaliśmy nagrodę Twórcy Roku w kategorii Podróże podczas LIVE Influencers Awards 2022.
✌ Wydaliśmy 3 książki i nagraliśmy 2 audiobooki.

Aktualnie jesteśmy w Portugalii, gdzie kupiliśmy starą farmę. Na naszych kanałach pokazujemy proces oczyszczania ogrodu, planowania działki, a już niedługo budowy domku ????

 

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

kontakt@podrozovanie.pl

 

KTO OGLĄDA KANAŁ PODRÓŻOVANIE
Kanał kierowany jest do osób dorosłych, ale bardzo często jest oglądany całymi rodzinami. Dużą grupę stanowią mężczyźni, pasjonujący się motoryzacją, budownictwem, kamperami i karawaningiem. Drugą równie liczną grupą są miłośnicy podróży i wolności, życia w drodze, nieszablonowego myślenia oraz osoby otwarte na rozmowy o duchowości. Promujemy życie w zgodzie z własnymi marzeniami, dlatego każdy, kto kieruje się głosem serca, znajdzie u nas coś dla siebie.

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE
Do tej pory największą popularnością cieszą się: poradnik „Jak zbudować kampera?”, seria Polskie Vany Van Tour oraz vlogi z podróży po Europie.

CZĘSTOTLIWOŚĆ DODAWANIA NOWYCH TREŚCI
Nowe vlogi z podróży dodawane są w każdą sobotę wieczorem.

YOUTUBERZY DLA MAREK
Kanał idealny do promowania sprzętu, gadżetów i odzieży turystycznej, wyposażenia i sprzętu związanego z kamperami, caravaningiem i survivalem oraz wyposażenia samochodowego. Chętnie promujemy również produkty lifestylowe czy ekologiczne, których sami używamy na co dzień. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z agencjami i organizacjami turystycznymi, by promować dany kraj, region czy obszar turystyczny.

Uwaga! NIE PROMUJEMY ALKOHOLU ANI BANKÓW – prosimy nie przysyłać ofert dotyczących tych dwóch branż.

DODATKOWE INFO
Nasz kanał cieszy się bardzo ciepłym i naturalnym wizerunkiem, a komentarze pozbawione są tzw. hejtu, wulgaryzmów i nienawiści.

Chcesz nawiązać współpracę z nami? Wyślij wiadomość na adres e-mail: 

kontakt@podrozovanie.pl

PodróżoVanie w mediach:

Nagroda na Gali Twórców 2021

Otrzymaliśmy nagrodę Twórcy Roku w kategorii Podróże podczas Gali Twórców organizowanej w ramach konferencji Live Influencers Wrocław. 

Zaufali nam już m.in.:

Masz pomysł na wspólną kampanię? Napisz do nas!

kontakt@podrozovanie.pl

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial