fbpx

Szczęście to wdzięczność za małe, zwykłe rzeczy. Umiejętność dostrzeżenia i docenienia chwil z których składa się życie. Kolekcjonowanie ulotnych momentów. Dziś chciałabym podzielić się z Wami moimi ulubionymi chwilami w których przypominam sobie i czuję jak dobrze jest żyć. Proszę napiszcie w komentarzu jakie są Wasze ulubione chwile. Albo stwórzcie swoją listę i podzielcie się ze znajomymi i koniecznie z nami!

Chwile, kiedy czuję, jak dobrze jest żyć

1. Moment zanurzenia w chłodnym jeziorze po gorącym dniu. Kiedy rozgrzana skóra tak intensywnie odczuwa chłód wody, że aż zapiera dech.

2. Chwila, kiedy nigdzie się nie spieszę i po prostu siedzę z zamkniętymi oczami, twarzą zwróconą ku słońcu. Kiedy chłonę jego ciepło całą sobą i czuję, że nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba.

3. Niekończące się nocne rozmowy z przyjacielem o rzeczach najistotniejszych, które sączą się przy czerwonym winie.

4. Te noce, kiedy mimo, że nie planowałam, do domu wracam dopiero rano. Kiedy wychodzę na spotkanie, a potem wszystko dzieje się tak, jakby ktoś to zaplanował, gdy uliczki miast same nas prowadzą, kiedy poznajemy swoich ludzi, kiedy tańczymy do rana na stołach.

5. Chwile, kiedy stawiam czoła swoim lękom. Kiedy mimo, że się boję, zachowuję trzeźwy umysł i prę do przodu przez przeciwności. Kiedy czuję jak krew szybciej krąży, a adrenalina stawia mnie w gotowości.

6. Ten moment kiedy śmieję się tak bardzo, że brak mi tchu, a z oczu płyną łzy i powtarzam „nie mogę”.

7. Oczekiwanie na, a później pierwsze kęsy, pysznego jedzenia.

8. Kiedy słucham piosenki, której melodia idealnie wyraża nienazwane uczucia.

9. Moment kiedy zapominam się w muzyce, kiedy sama ją gram, albo kiedy jestem na koncercie.

10. Ten moment, kiedy budzę się rano, sprawdzam budzik i okazuję się, że mam jeszcze czas i mogę iść z powrotem spać. Albo kiedy siedzę razem z przyjaciółmi, sprawdzam zegarek i okazuje się, że jest wcześniej niż myślałam i mamy jeszcze dużo czasu dla siebie.

11. Zapach rozgrzanego asfaltu, kiedy spadnie przelotny deszcz.

12. Zapach dymu z komina w którym pali się drewnem.

13. Ten moment kiedy wracam do domu po długiej nieobecności i wiem, że spotkam rodzinę i przyjaciół, ludzi, który autentycznie cieszą się z mojej obecności.

14. Pocałunki.

15. Ten moment, kiedy siedzimy wygodnie na kanapie i chcę coś do jedzenia, albo picia z kuchni i Łukasz mówi, że mi to przyniesie. <3

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Polub nas!