fbpx

Z wielką radością i dumą chcemy zaprezentować nowość w naszym sklepie Podróżovania – KARTY DO GRY z polskimi campervanami!

Wyjątkowe limitowane wydanie kart do gry, w których zamiast figur znajdziesz grafiki przedstawiające campervany na polskich tablicach rejestracyjnych. Większość z nich możesz już znać z YouTube lub Instagrama.

Karty zaprojektowane zostały przez znanego warszawskiego grafika, Michała Gaszyńskiego, który również żyje w vanie i wspólnie ze swoja partnerką Moniką podróżują po Europie w swoim Mercedesie MB100 znanym jako Fantastic Mr Van. Jeśli śledzicie nasze filmy, to mogliście zobaczyć ich mobilne mieszkanko w van tourze.

Karty do gry 54 sztuki (cała talia) ozdobione zostały w grafiki przedstawiające campervany oraz kampery znanych i nie znanych polskich van life’rsów.

Aktualnie trwa PRZEDSPRZEDAŻ! Wysyłka kart rozpocznie się od 22 listopada – jeśli planujesz zakupić karty razem z naszą nową książką, to radzimy wstrzymać się do przyszłego weekendu. W zestawie będzie taniej o koszty wysyłki, bo książka w przedsprzedaży będzie wysyłana na nasz koszt!

Karty wykonane z grubego papieru kredowego o gramaturze 350 g. Dodatkowo pokryte zostały lakierem matowym z obu stron by zabezpieczyć przed uszkodzeniem. Nie zaginają się, nie brudzą, można je przewozić w vanie, grać na zewnątrz przy ognisku, w środku w kamperze, a nawet w łóżku! Są przyjemne w dotyku dzięki dodatkowej warstwie lakieru zabezpieczającego. Gra się nimi bardzo dobrze. Najlepiej w Makao i pokera 🙂

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial

Polub nas!